Other Videos

Jaime King & Taylor Swift - ALS Ice Bucket Challenge

18. srpna 2014 v 0:10 | Miara

A je tu slibované video Jaime a Taylor Swift jak se polévají ledovou vodou :D Omlouvám se, ale vůbec jsem to dřív nestíhala a trochu jsem zapomněla :D
Jedná se o rychle se šířící videovou výzvu, kde se celebrity polejí ledovou vodou a "nominují" dalš, kteří to musí udělat. Jaime a Taylor navíc věnují charitě ASL (kvůli, které to vše vzniklo) každá 100 dolarů, stejně jak lidé za nimi :) Organizace ASL podporuje lidi s Amyotrofickou laterální sklerózou. Většinou si kýble na hlavu vylévají hvězdy samy, ale holky je na sebe hodily navzájem :D Jukněte na video :)


Fotky :)

Jaime King - boj proti rakovině prsu

2. srpna 2014 v 19:02 | Miara
Našla jsem takový skeč se slavnými herečkami, který vymyslela právě Jaime King. Hrají v něm Emily Deschanel, Alyson Hannigan, Minka Kelly, Kat McPhee a sama Jaime. A tímto skečem navádí dívky a ženy aby si pravidelně kontrolovali prsa :) Je to i vtipný, určitě se podívejte :D

Sin City: A Dame to Kill For - Trailer

29. července 2014 v 13:21 | Miara
Konečně jsem našla trailer k filmu Sin City 2 i s Jaime King! :)
Je tam sice jen na vteřinu, ale hned ve dvojím provedení :D Kdo viděl první díl, ví o čem mluvím :D
Jaime najdete na 1:52 :)

Jaime King in music video "Lana Del Ray - Summertime Sadness"

27. července 2014 v 16:30 | Miara
Jak jste už jistě všimli, Jaime King a Lana Del Ray jsou velké kamarádky :) A teď mi vlastně došlo, že když v roce 2012 Lana vydala klip k písni Summertime Sadness, Jaime tam hrála! :D A dokonce to všechno režíroval Jaimin manžel Kyle Newman! :)) Můžete se sami přesvědčit ve videu :) Během dne ještě přidám fotky Jaime z videoklipu :)

Jaime King - Celebrity Ghost Stories

25. července 2014 v 11:20 | Miara

Na Youtube jsem našla video Jaime King z pořadu Celebrity Ghost Stories, kde slavní lidé vyprávějí o svých zážitcích s duchy. Pokud vás duchařské historky zajímají tak jako mě, určitě se na video podívejte. Kdo neumí moc anglicky nevadí, ta scéna je tam zrekonstruovaná, takže i když neumíte anglicky, pochopíte to :)

Když byla Jaime malá, ráda se vracela do svého rodného města, Nebrasky v Omaze. Ráda si tam hrála v přírodě a mimo jiné i na hřbitově, kde přemýšlela nad lidmi, kteří tam zemřeli. Když jí bylo sedmnáct, viděla za oknem jakýsi stín, který přešel z jedné strany na druhou. Nejdříve tomu nepřikládala velkou pozornost, mohla se jen překouknout.. Jenže v noci, když spala, se náhle probudila a něco jí totálně paralizovalo a ona se nemohla ani hýbat a ani křičet. Byla k smrti vyděšená a když to přestalo, byl i její přítel vzhůru, celý zpocený a stejně vystrašený. Od té doby se už do toho domu moc nevrací.

 
 

Reklama
TOPlist
_______________________________________________________________________________________________________________

(c) Miara | jaimeking-daily.blog.cz | 2014 | BACK TO HOMEPAGE
_______________________________________________________________________________________________________________