NEWS ABOUT JAIME KING

Jaime King u Conana O'Briena

13. srpna 2014 v 10:56 | Miara
Kdo znáte Show Conana O'Briena mám pro Vás skvělou zprávu! :) Jaime King by se v ní měla 20. srpna objevit! :) Moc se na rozhovor těším, určitě to bude jako vždy s Conanem zábava :) Pokud bude k dispozici video, určitě ho sem co nejdřív dám :)

Jaime King promluvila o problematickém těhotenství

28. července 2014 v 17:03 | Miara


V říjnu to bude rok co Jaime porodila syna Jamese Knighta a Jaime King otevřeně promluvila o problémech, které jí provázeli během bolestivého těhotenství i porodu.

"Pro všechny trpící ženy a matky, které si myslí, že jsou na to samy - Tohle je pravda o početí mého syna a problémech potom. 8 let bolesti a nediagnostikovaného syndromu polycistických ovarií a endometriózy," napsala v pátek na svůj Twitter Jaime.

"9 doktorů než mě doktor Randy Harris správně diagnostikoval a zachránil mi život od několika mimoděložních těhotenství, 5 potraty, 5 IVF zákroky, 26 umělých oplodnění, většina bez výsledku, 4 a půl roku snahy otěhotnět a 26 hodin brutálního porodu, předčasného porodu kvůli náhlé preeklampsii, pláče a pláče kvůli stehům, kojenecké výživě, bolestivé mastitidě, nekontrolovaném pláči při kojení, práce až do dne porodu a návrat do práce po 6 týdnech, jen abych nenechala ostatní ve štychu."

Jaime King v květnu přiznala ABC News, že než otěhotněla trvalo to delší dobu, ale teprve teď se rozhodla, že se svěří i s detaily těhotenství aby podpořila ostatní ženy, že nemají ztrácet naději.


Jaime King, Instagram

Barely Lethal dotočeno!

28. července 2014 v 8:38 | Miara

Film Barely Lethal je konečně dotočen! :) Kdo neví, tak se jedná o film režiséra Kyla Newmana, manžela Jaime King (kde i ona bude hrát). Film bude akčňák s 16 letou dívkou v hlavní roli a o boje nouze nebude :) Film má bohaté hvězdné obsazení jako je Hailee Steinfeld, Jessica Alba, Samuel L. Jackson, Sophie Turner a moho dalších :)

Zprávu o dotočení dal na Twitter sám Kyle Newman i s fotkou :)

Teď už si jen musíme počkat na oficiální datum premiéry filmu :)

Šílenci na táboře v televizi

16. července 2014 v 15:28 | Miara
Jaime King hrála v roce 2002 v komedii Šílenci na táboře, mimo jiné i s hervem Joshem Radnorem, který hrál Marshalla v HIMYM :) Tento film dávají v pátek 18. 7. ve 21:55 na Smíchově :) Tak pokud chcete vidět Jaime jako mladinkou, tak si film pusťte :) Tady je trailer v angličtině :)

Sin City: Ženská, pro kterou bych zabil

12. července 2014 v 13:25 | Miara
Do kin na konci léta, 21. 8. 2014, přijde pokračování kultovního filmu Sin City podle komiksové předlohy Franka Millera, ve kterém Jaime King hraje Goldie/Wendy :) Druhý díl se jmenuje Sin City: A Dame to Kill For, v překladu do češtiny, Sin City: Ženská pro kterou bych zabil a je nabitý hvězdnými herci, jen se sami podívejte na trailery :) Bohužel ani v jednom není Jaime vidět :(

Trailer #1

Trailer #2
 
 

Reklama
TOPlist
_______________________________________________________________________________________________________________

(c) Miara | jaimeking-daily.blog.cz | 2014 | BACK TO HOMEPAGE
_______________________________________________________________________________________________________________